Wypadek pod Justem w Tęgoborzy

03.11.2017

Ponad 2h trwały utrudnienia na drodze krajowej 75 w Tęgoborzy. Tam w czwartek (2.11) około 18.00 autobus uderzył w samochód ciężarowy, a w autobus osobówka.

Duży samochód zatrzymał się na jezdni z powodu awarii. Na śliskiej drodze jadący autokar nie zdążył zahamować i uderzył w tył ciężarówki. Konsekwencją tego była też kolizja mniejszego samochodu z autobusem.

Nie było osób rannych, ale jeden pas był zablokowany, bo strażacy musieli usuwać olej z drogi. Wyciek z ciężarówki był dość duży, ponadto sprawę utrudniało ukształtowanie terenu i padający deszcz. Nie od razu udało się odholować ciężarówkę z drewnem oraz uszkodzony autobus, dlatego też utrudnienia trwały ponad 2 godziny.

Niebezpiecznie było też w Limanowej. 64-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Piłsudskiego. Do zdarzenia doszło w czwartek około 18.00. Limanowska policja informuje, że kierowca był trzeźwy i prawdopodobnie zagapił się. Poszkodowana kobieta jest na obserwacji w szpitalu, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że 1 listopada na drodze w Kamienicy (powiat limanowski) zginął 36-letni mężczyzna potrącony przez samochód. Pisaliśmy o tym tutaj:

Śmiertelny wypadek w Kamienicy

 

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Stanisław Wojdak
play
Słowo za słowo (M) - Mateusz Janiczek
play
Słowo za słowo (NS) -Andrzej Zarych
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN