Wypadek w Łękawicy. Nie żyje 18-latek [ZDJĘCIA]

24.10.2020

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę (23/24 października) na drodze gminnej w Łękawicy. Z nieznanych dotąd przyczyn 18-letni kierowca Volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego potoku.

Dopiero rano auto leżące w rzeczce, pod zaroślami znalazł przypadkowy przechodzień i zawiadomił służby. Wewnątrz wraku znajdował się zakleszczony 18-latek.

– Z tego, co udało nam się ustalić, do wypadku doszło między godziną 2:00 a 7:00 rano, bo 18-latek około godziny 1:00 wrócił do miejsca swojego zamieszkania i teoretycznie miał iść spać. O 7:00 rano został odnaleziony, przyjechało pogotowie, zabrało go do szpitala. Ponoć był jeszcze przytomny, komunikatywny, natomiast około 9:00 dostaliśmy informację ze szpitala, że już nie żyje. Nie wiemy, co było przyczyną wypadku, będziemy to wyjaśniać w ramach postępowania. Kierowca najprawdopodobniej jechał sam, ale to też jest jeszcze sprawdzane – mówi asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.

Dokładną przyczynę śmierci 18-latka wykaże sekcja zwłok.

Ustalaniem wszystkich okoliczności wypadku zajmą się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod nadzorem tarnowskiej prokuratury.

 

Posłuchaj:
asp. sztab. Paweł Klimek
Anna Szczepanek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN