Zagraj “w Małysza” razem z radiem RDN Nowy Sącz

01.03.2018

Kultowa gra w skoki narciarskie, czyli Deluxe Ski Jump ponownie przyciągnie słuchaczy radia RDN Nowy Sącz. Wzorem ubiegłego roku, ponownie organizujemy turniej. Rozpoczęły się zapisy na II Sądeckie Mistrzostwa w Deluxe Ski Jump.

Co zrobić, by wziąć udział w wirtualnych zawodach? Trzeba wysłać maila na adres: region@rdn.pl, podać imię, nazwisko, wiek i miejscowość. Ilość miejsc ograniczona. Ponownie skorzystamy z gościnności Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży Kana w Nowym Sączu.

Pamiętam, że rok temu pomysł organizacji takiego turnieju spotkał się z pozytywnymi opiniami. Dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić II edycję mistrzostw. Skoki narciarskie wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim w Pjongczangu, a nasza drużyna wywalczyła brązowe medale. Jest dobry czas na zaproszenie słuchaczy do zabawy – argumentuje Krzysztof Niedzielan z redakcji sportowej radia RDN Nowy Sącz.

Uczestników, a szczególnie zwycięzców II Sądeckich Mistrzostw w DSJ nagrodzimy ciekawymi upominkami i dyplomami. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 8 marca. Zawody odbędą się w poniedziałek (12 marca) w sądeckiej Kanie. Początek o 17.00.

Z tego miejsca chcę podziękować Tomaszowi Bryndalowi, który ponownie włączył się w organizację turnieju oraz dyrektorowi Kany Grzegorzowi Tabaszowi za przychylność i udostępnienie sali komputerowej na potrzeby przeprowadzenia zawodów – podkreśla Niedzielan.

 

Posłuchaj:
Krzysztof Niedzielan
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN