Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej, ale wciąż masz wiele pytań?

07.10.2020

Odpowiedzi na nie otrzymasz w Mobilnej Strefie Fotowoltaicznej Bruk-Bet Solar, która pojawi się w najbliższą środę 7 października w Mielcu, a w piątek 9 października w Tarnowie. Zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa eksperci z firm Sunector i Salvis Expert odpowiedzą na pytania związane z montażem instalacji fotowoltaicznych.

W Mobilnej Strefie obejrzysz też moduły i falowniki do instalacji fotowoltaicznych.

Inicjatorem Mobilnej Strefy Fotowoltaicznej, która rusza w trasę po całej Polsce, jest Bruk-Bet Solar – największy polski producent modułów fotowoltaicznych z zakładem produkcyjnym w Tarnowie.

– Bruk-Bet Solar tarnowski producent modułów fotowoltaicznych wraz z firmami instalatorskimi z całej Polski rozpoczynają ogólnopolską akcję “Włącz Polskie PV”. Akcja skierowana jest do klientów indywidualnych zaintersowanych montażem instalacji PV na sprawdzonych krajowych komponentach. Podczas konferencji on-line oraz spotkań w mobilnych strefach fotowoltaicznych przedstawiamy technologię oraz proces montażu instalacji PV  – mówi Edyta Witkowska-Grześkiewicz, dyrektor zarządzający marką Bruk-Bet Solar oraz Prezes Zarządu Bruk-Bet PV.

Mobilną Strefę Fotowoltaiczną znajdziecie w środę – obok Galerii Navigator w Mielcu oraz w piątek – obok Galerii Gemini w Tarnowie.

Będzie czynna od godziny 13:00 do 18:00.

Posłuchaj:
Edyta Witkowska-Grześkiewicz
Katarzyna Antosz, Artykuł powstał przy współpracy partnera zewnętrznego
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo(NS) - Wojciech Mróz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN