Znowu zrobili coś więcej. Tym razem dla Marcelka [WIDEO]

06.05.2020

Chłopiec ma dwa latka. Choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, małogłowie oraz opóźnienie rozwoju dużej oraz małej motoryki.

Stowarzyszenie “Robimy coś więcej” uruchomiło zbiórkę, trwa także internetowa licytacja przedmiotów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację chłopca.

Masz dwa latka, a już robisz wielkie rzeczy. Połączyłeś nas – piszą organizatorzy zbiórki w mediach społecznościowych.

W ramach swojego projektu “coś więcej niż muzyka” nagrali dla Marcelka cover piosenki zespołu NiemaGOtu.

– Kolejny teledysk “coś więcej niż muzyka” w wykonaniu naszych wokalistów i instrumentalistów wraz z naszym własnym dodatkiem tańca nowoczesnego. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszych tancerzy. To około 90 okienek, które tworzą ten teledysk. To jeszcze nie cała ekipa, która od lutego pracuje nad widowiskiem artystycznym. Ponad i pomimo dla Marcelka dodatkowo chcieliśmy też przypomnieć wszystkim, że zmartwychwstał ten dla którego nie ma rzeczy niemożliwych – mówi prezes stowarzyszenia Maria Polańska.

Cały utwór powstał bez wychodzenia z domów.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/rcwdlamarcelka?fbclid=IwAR2x-wIHtruskUpnjJDlJpbL2wyGtopgkWiukVumwd-WFiFegqYESmkMxlg

 

Nie ma Go tu, wstał! | #CośWięcejNiżMuzyka

Umarł z miłości ?Powstał z martwych by pokazać, że Miłość jest potężniejsza niż śmierć ???Tą miłość, którą od Niego otrzymujemy chcemy nieść dalej i dalej..?⛰Dlatego zagraliśmy, zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy z miłości do Niego, o Jego miłości i z miłości do drugiego człowieka???Jest taki chłopiec, Marcelek, który właśnie nas teraz potrzebuje. Nas i naszej muzyki, nas i naszych głosów, naszych talentów, naszego uśmiechu, naszej wiary i Jego Miłości ❤️Oprócz pieniędzy chcieliśmy dać mu jeszcze #CośWięcej.. Marcelku, to dla Ciebie. Może teraz jeszcze tego nie zrozumiesz, ale Ci wszyscy ludzie w tych okienkach śpiewają, grają i tańczą aby Ci pomóc. ?Ten utwór to nie jest przypadek. Chcemy, żebyś wiedział i zawsze pamiętał, że jest Ktoś dla Kogo nie ma nic niemożliwego ??? Nie poddawaj się, wierz, ufaj i kochaj ?On zwyciężył ???Ty też zwyciężysz! ?My wszyscy jesteśmy z Tobą i nie poddamy się❕?„Ponad i Pomimo” ?Dobrze, że jesteś! Masz dwa latka, a już robisz wielkie rzeczy ??? Połączyłeś nas! ?#CośWięcejNiżMuzyka?———————————————Marcelek potrzebuje pieniążków na rehabilitacje, jeśli tylko możesz, prosimy wesprzyj zbiórkę. 1 złotówka to 1 minuta rehabilitacji. ???‍♂️Link do zbiórki: pomagam.pl/rcwdlamarcelka Więcej informacji o Marcelku: https://www.facebook.com/robimycoswiecej/photos/a.114025653300003/191713752197859/?type=3Dziękujemy! ?

Publiée par RobimyCośWięcej sur Dimanche 3 mai 2020

Posłuchaj:
Maria Polańska
Katarzyna Antosz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za słowo (NS) - Przemysław Czarnek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN