Zwłoki młodego mężczyzny znalezione w Obidzy w gminie Łącko

16.11.2020

Tragedia w Obidzy w gminie Łącko. Wczoraj (15.11) około południa w lesie ktoś natrafił na zwłoki młodego mężczyzny. – Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku – mówi podkom. Iwona Grzebyk-Dulak – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Starosądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w potoku leży młody mężczyzna, który najprawdopodobniej nie żyje. Było to w masywie leśnym obok wysokiej skarpy. Na miejscu pracowali policjanci ze Starego Sącza oraz technik kryminalistyki z sądeckiej Policji. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora, a obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli by do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. 34-letni mężczyzna najprawdopodobniej spadł ze skarpy, jednak przyczynę jego śmierci wykaże sekcja zwłok, którą zlecił prokurator. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą – dodaje Iwona Grzebyk-Dulak.

Ze względu na trudny teren, w jakim doszło do tragedii, policjanci poprosili o pomoc strażaków z miejscowej jednostki OSP. Działania zakończono późnym popołudniem.

 

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN