#7DJ (7 Dias En Jamaica)

01.02.2021

Maluma świętuje 27 urodziny, z tej okazji niespodziewanie wydał nowy album, zatytułowanym “#7DJ (7 Dias En Jamaica)”. Projekt składa się z siedmiu różnych utworów, do których zostały nagrane klipy przedstawiające Malumę w podróży przez Jamajkę. Na nowej płycie artysta wzbogacił swoje standardowe brzmienie o rytmy i inspiracje z reggae i dancehallu, współpracując przy tym z takimi artystami jak Ziggy Marley, czy Charly Black. Każda z piosenek ma swój niepowtarzalny klimat ale razem tworzą spójny projekt; rezultatem tego jest najlepsza na świecie muzyka latynoska w odświeżonej i nowatorskiej formie.

Pomysł na koncepcyjny album “#7DJ (7 Dias En Jamaica)” narodził się ponad rok temu kiedy Maluma wybrał się na Jamajkę wraz z najbliższym gronem przyjaciół. Ta podróż wpłynęła na artystę do tego stopnia, że przez większość wycieczki tworzył muzykę, zachwycony pięknem wyspy.
Te dni na Jamajce były mi bardzo potrzebne – w tym czasie musiałem uciec i odpocząć od pogoni za karierą. Zastanawiałem się wtedy, czy ogóle powinienem kontynuować tworzenie muzyki. Poszukiwałem odpowiedzi w głębi mojej duszy i wróciłem jako inna osoba, pełna inspiracji i uświadomiłem sobie, że muzyka jest częścią mnie – powiedział Maluma.
Do każdego kawałka został nakręcony teledysk. Klipy tworzą jedną spójną całość.
źródło: sonymusic.pl
Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN