My Blood

19.04.2021

Związki, relacje, które definiują, kim jesteśmy i kim będziemy. Przemyślenia nad naszą egzystencją. Wybory, których dokonujemy. To, co pozostawiamy za sobą. To, co świadomie wybieramy i co dzieje się przypadkiem. To wszystko leżało u podstaw piątego albumu Christophera “My Blood”.

“Każda piosenka z tego albumu ma specjalne miejsce w moim sercu” – mówi Duńczyk. “Tematy, które poruszam odzwierciedlają wartości, którymi kieruję się w życiu, stawiają pytania, na które szukam odpowiedzi i wyrażają wszystko, o co walczę. Może być to walka o związek z dawnym przyjacielem albo walka o to, by stąpać twardo po ziemi, ale nigdy się nie zatrzymywać. Jestem osobą, która nie umie ustać w miejscu. Niezmiennie zastanawiam się nad życiem i wiele czasu poświęcam na rozpamiętywanie przeszłości. Rodzina i bliskie relacje, pielęgnowane przez lata są dla mnie bardzo ważne. Dlatego “My Blood” to album, który przybliża moje przemyślenia na temat mnie samego i życia”.

Christopher to mulitiplatynowy artysta, ma już ponad 1,5 miliarda streamów i jest obecnie najpopularniejszym wokalistą w ojczystej Danii. Przez ostatnie trzy lata, zaczął jednak odnosić sukcesy także na innych rynkach.

źródło: wyspa.fm

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Mirosław Waląg
play
NS - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN