So Far So Good

16.05.2022

The Chainsmokers album „So Far So Good”, ukazał się 13 maja, to czwarty album studyjny zespołu The Chainsmokers, który zdobył nagrodę Grammy i znajduje się na szczycie listy przebojów Billboard Chart. 13-utworowy album został napisany na Hawajach, Joshua Tree, Nowym Jorku i Los Angeles w latach 2020-2021. Napisali go i wyprodukowali Alex Pall i Drew Taggart przy dodatkowym udziale częstych współpracowników Emily Warren, Iana Kirkpatricka i Hethan.

Ten nowy projekt powstał w zupełnie w innych okolicznościach. Podczas gdy duet często budował albumy podczas podróży, wydając jeden utwór na raz między przerwami w trasie, pod koniec 2019 roku ogłosili, że robią sobie dłuższą przerwę, aby dać sobie czas na skupienie się na muzyce.

Piosenki na So Far So Good przechodzą od przyjaznego dla radia, opartego na indie tańca do dźwięków poprzednich hitów, takich jak „Closer”, „Roses” i „Don’t Let Me Down”, w kierunku muzyki, która równoważy śpiewanie indie-pop i dopracowane, często głęboko teksturowane produkcje elektroniczne.

Tracklista:

Side A:

1. Riptide
2. High
3. iPad
4. Maradona
5. Solo Mission
6. Something Different

Side B:

1. I Love U
2. If You’re Serious
3. Channel 1
4. Testing
5. In Too Deep
6. I Hope You Change Your Mind
7. Cyanide

Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN