Tales from The Script: Greatest Hits

18.10.2021

The Script świętują podróż, która objęła sześć albumów, sześć miliardów streamów i ponad dwa miliony sprzedanych biletów, zapowiadając wydanie albumu z największymi przebojami, „Tales from The Script”.

Obchody dorobku zespołu przedłużą się aż do 2022 roku, dzięki wielkiej brytyjskiej i europejskiej trasie Greatest Hits Tour, która rozpocznie się serią kameralnych klubowych koncertów w lutym, a następnie przeniesie się na areny. Wśród dat znalazła się warszawska Stodoła – The Script zawitają do Polski 2 marca. Pierwsza seria koncertów na żywo od ponad dwóch lat obejmie ogromny londyński koncert w The O2 i skończy się dwoma występami w dublińskiej 3Arena. Na koncertach w Wielkiej Brytanii i Irlandii do The Script dołączy Ella Henderson.
„Tales from The Script” to zestawienie wszystkich największych hitów i ulubieńców fanów z ich dotychczasowych sześciu albumów. Składanka podkreśla klasyczne kawałki z katalogu grupy, takie jak przebój nr 1 „Hall of Fame” (z will.i.am) czy hity „The Man Who Can’t Be Moved”, „For the First Time” i „Superheroes”. Płyta zawiera również przełomowe momenty i podstawowe elementy ich występów na żywo, w tym „Breakeven”, debiutancki singiel „We Cry” oraz „Rain”.
Nowe wydanie honoruje wszystko, co trio – Danny O’Donoghue, Glen Power i Mark Sheehan – osiągnęło razem od założenia grupy czternaście lat temu. Całość dopełnia zupełnie nowa piosenka „I Want It All”, o której Mark mówi, że „dostarcza wszelkich składników, które wszyscy znają i kochają” oraz niezwykle popularna „Never Seen Anything «Quite Like You»” w wersji akustycznej.
„Album «Tales from The Script» jest trampoliną do naszego następnego rozdziału, ale to także nasza dotychczasowa historia”, mówi Danny. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zabrać go w trasę”. Glen dodaje: „Bierzemy wszystkie najlepsze piosenki i gramy je razem w jednym miejscu. Zamieni się to w celebrację wszystkich momentów, które do tej pory wspólnie przeżyliśmy”.
źródło: sonymusic.pl
Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN