What’s It Gonna Take

23.05.2022

Van Morrison, którego „The Telegraph” nazwał nadzwyczajnym talentem, prezentuje 43. album studyjny w karierze – „What’s It Gonna Take?”.

„What’s It Gonna Take?” to następca wydanego w 2021 roku podwójnego dzieła „Latest Record Project, Vol. 1”. Nowe wydawnictwo wypełni 15 premierowych kompozycji, które odzwierciedlają zamiłowanie artysty do występowania na żywo przed publicznością. Materiał został wyprodukowany przez Vana Morrisona, a powstawał w studiach Real World (Wiltshire), Bath Spa Hotel (Bath), Culloden Hotel (hrabstwo Down) Holywood Studio (hrabstwo Down) i Musicbox Studios (Cardiff).
– Głos Vana wciąż jest niesamowity. Wybitny i tryskający energią. Nie na darmo nazywają go The Man – podsumował „The Mirror”.
Van Morrison jest jednym z najbardziej oryginalnych muzyków, który od 70 lat nie przestaje inspirować. Urodzony w Belfaście w 1945 roku artysta, będąc pod wpływem bluesa, country i gospel, w 1964 roku założył odnoszący ogromne sukcesy zespół R&B Them, po czym postawił na solową karierę. Będąc jednym z najbardziej płodnych twórców, stworzył imponujący katalog, w którym znajdziemy elementy ulicznej poezji, jazzu, swingu, skiffle czy celtyckie inspiracje.
Lista utworów „What’s It Gonna Take?”:
1. Dangerous
2. What’s It Gonna Take?
3. Fighting Back Is The New Normal
4. Fodder For The Masses
5. Can’t Go On This Way
6. Sometimes It’s Just Blah Blah Blah
7. Money From America
8. Not Seeking Approval
9. Damage And Recovery
10. Nervous Breakdown
11. Absolutely Positively The Most
12. I Ain’t No Celebrity
13. Stage Name
14. Fear And Self-Loathing In Las Vegas
15. Pretending
źródło: media.universalmusic.pl
Wydawca, Paweł Mleczko
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN