Reklama w radiu
sound

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego nośnika reklamy, to radio RDN Małopolska jest doskonałym wyborem. Nadajemy całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i Podkarpacia. Według badań RadioTrack MillwardBrown SMG/KRC, jesteśmy najchętniej słuchaną lokalną stacją w regionie tarnowskim i mieście Tarnowie*. Codziennie swoim zasięgiem obejmujemy 1,5 miliona potencjalnych słuchaczy, zamieszkałych na obszarze ok. 120 km od Tarnowa.

Aktualny Cennik  TUTAJ

Logosy

W ostatnich latach kampanie reklamowe w Radiu RDN Małopolska przeprowadziło wiele firm z Tarnowa i subregionu tarnowskiego, m.in.: Galeria Tarnovia, Gemini Park Tarnów, Grupa Azoty, Peugeot Lider Sowa, Czakram, MWSE w Tarnowie, WSB Tarnów,Multimedia Polska, Transbud, Tygodnik „Temi”, Tandem, CH Echo, CH Max, Media Markt Tarnów, Rozkwit, CenterMed, SKOK Stefczyka, SKOK Kwiatkowskiego, MPK w Tarnowie, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Urząd Gminy Tarnowa,Urząd Miasta Tarnowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Skontaktuj się z nami
Iwona Chmielowska
Specjalista ds. reklamy i promocji
Ewa Lasota
Specjalista ds. promocji i marketingu
Grzegorz Osucha
Specjalista ds. emisji reklam

RDN Nowy Sącz jest lokalną rozgłośnią nadającą całodzienny program z Placu Kolegiackiego w Nowym Sączu.  Jest to jedyna rozgłośnia regionalna z własnym całodobowym programem na Sądecczyźnie mająca na celu zapełnić lukę po nieistniejących już Radiu Echo i Radiu Galicja.

Radio RDN Nowy Sącz  nadaje całodobowy program dla słuchaczy powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego oraz części nowotarskiego na częstotliwościach: 101,2 FM  oraz 88,3 FM i 105,1 FM. Swoim zasięgiem obejmujemy słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 100 km od Nowego Sącza. Posiadamy własny wóz transmisyjny umożliwiający nadawanie relacji z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Jako radio lokalne wspieramy pomysły i działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Jesteśmy ważnym źródłem informacji dla mieszkańców. Organizujemy i czynnie włączamy się w akcje charytatywne. Od kilkunastu lat przed Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia rozdajemy w Tarnowie i Nowym Sączu po kilkaset paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy Państwa do współpracy na antenie radia.

Aktualny Cennik TUTAJ

Logosy

W ostatnich latach kampanie reklamowe w Radiu RDN Nowy Sącz przeprowadziło wiele firm z regionu sądeckiego, m.in.: Galeria Trzy Korony, Zakłady Mięsne Szubryt, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Galeria Sandecja, Top Cezar, Muszynianka, Bogdański, Real, MCK Sokół, Hotel Piwniczna Spa& Conference, Biegonice Składy, Dog Meble, MPEC Nowy Sącz, BOX meble, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Horman, BGM, Piekarnia Rożnów, CH Gołąbkowice, Uzdrowisko Szczawnica, Toyota Kobos, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Cechini, Optyk Walczyk,GOLD DROP.

Skontaktuj się z nami
Edyta Majocha
Specjalista ds. reklamy i promocji
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN