15 lipca rozpocznie się odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej

14.07.2018

Czas odpustu pozwala nam umocnić się w wierze i rozwinąć duchowo, aby z każdym dniem stawać się coraz lepszym i dawać świadectwo – mówi ks. Piotr Mamak, proboszcz parafii i kustosz sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie.

15 lipca w chętnie odwiedzanym sanktuarium rozpoczyna się tygodniowy odpust.

W tym dniu będziemy zastanawiać się nad darem mądrości. Przewodnikiem duchowym będzie ks. Artur Ważny, diecezjalny moderator Dzieła Nowej Ewangelizacji. W niedzielę także zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnocie modlitwy Odnowę w Duchu Świętym, przedstawicieli tworzących ruch Nowej Ewangelizacji, a także Mężczyzn św. Józefa, którzy obiecali swoją obecność – informuje ks. Piotr Mamak

Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku przebiegają w tym roku pod hasłem: “Z Maryją otwieramy się na działanie Ducha świętego”.

Codziennie w ramach odpustu o 5.45 Godzinki szkaplerzne, Różaniec o 7.00, 8.30 oraz 17.30, w niedziele o 18.00. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Ponadto są przyjęcia do Bractwa Szkaplerza Świętego po Mszach św. o 9.00 i 18.00, a w niedziele o 18.30.

Fot.: www.tarnow.gosc.pl

Posłuchaj:
Ks. Piotr Mamak
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN