Będą modlić się za zmarłych

24.09.2019

Modlitwa za zmarłych zgromadzi w Tarnowie członków wspólnoty Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca Diecezji Tarnowskiej.

Spotkanie modlitewne odbędzie się w sobotę, 28 września w parafii pw. Miłosierdzia Bożego. Członkowie Apostolstwa regularnie modlą się w intencji dusz czyśćcowych mówi bp Stanisław Salaterski, który również należy do tej wspólnoty.

– Stałą formą pomocy duszom czyśćcowym jest przynależność do Apostolstwa działającego we wspólnocie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Ta wspólnota jednoczy kilkaset parafii w Polsce i w Europie – dodaje biskup.

Dzień skupienia rozpocznie się o 9.30. Będzie jutrznia za zmarłych a także modlitwa różańcowa w intencji zmarłych cierpiących w czyśćcu, a 11.00 Msza św. pod przewodnictwem biskupa Stanisława Salaterskiego. W programie także agapa, konferencja i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie grup na adres email: tarnow3@diecezja.tarnow.pl lub pod numer telefonu: 14 627-73-33; lub – animator ADPC w parafii Zbigniew Ciasto – 572 241 840.

Posłuchaj:
bp Stanisław Salaterski
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN