Z błogosławioną Karoliną zaśpiewajmy

30.05.2019

To gratka nie tylko dla miłośników wartościowej, chrześcijańskiej muzyki. Do 11 czerwca będą przyjmowane zgłoszenia do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu wokalno – muzycznego “Z bł. Karoliną zaśpiewajmy”.

W wydarzeniu może uczestniczyć każdy – informuje Anna Smołucha, dyrektor Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. bł. Karoliny w Pilźnie, która organizuje konkurs.

Udział w konkursie może wziąć każdy, wystarczy przesłać na dowolnym nośniku elektronicznym dwa utwory muzyczne o tematyce związanej z postacią bł. Karoliny, wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres szkoły.

Tradycyjny już doroczny konkurs w Pilźnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – dodaje Anna Smołucha

– Chętni przygotowują się już z roku na rok, dlatego, że są wspaniałe nagrody i oczywiście aplauz publiczności i to jest najważniejsze. A poza tym sama integracja młodych, bo przecież Karolina to była młoda dziewczyna, a dziś młodzi potrzebują autorytetów,m wzorców. Jest to okazja, aby powielać te dobre cechy osobowości, piękne zwyczaje.

Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie internetowej Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. bł. Karoliny w Pilźnie.

Finał konkursu 14 czerwca od 9.00 do 15.00 na Rynku w Pilźnie. Współorganizatorem ogólnopolskiego konkursu wokalno – muzycznego jest Wydział Katechetyczny tarnowskiej kurii.

Wydarzeniu również w tym roku patronuje radio RDN.

Posłuchaj:
Anna Smołucha
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Otwórz serce dla Leonka - charytatywny koncert w Tuchowie
play
Słowo za słowo (M) - Filip Musiał
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN