Bóg wie lepiej! Zaproszenie na spotkanie mężczyzn

14.09.2021

Jak zaakceptować własne ograniczenia? Będzie o tym mówił bp Artur Ważny, który spotka się z mężczyznami w Krakowie. Będzie można także połączyć się online.

Już w środę, 15 września odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w kościele na Podgórzu w Krakowie i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Msza św. rozpocznie się o 18.30.

Bp Artur Ważny jest cenionym rekolekcjonistą. To wieloletni egzorcysta i ojciec duchowny kapłanów diecezji tarnowskiej. Był także diecezjalnym duszpasterzem młodzieży, proboszczem, dyrektorem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji, Centrum Formacyjnego i Szkoły Nowej Ewangelizacji. Jest założycielem i kapelanem tarnowskiej gałęzi Mężczyzn Świętego Józefa.

– Mężczyzna to duży potencjał, ale również ograniczenia. Bóg postawił nas w miejscu naszego powołania nie tylko z uwagi na naszą siłę i wielkość. Czasami wręcz przeciwnie – nasze słabości i ograniczenia pozwalają na odkrycie Jego Mocy i planów, jakie ma wobec nas. Jak je odkryć? Jak wejść w przestrzeń naszego powołania? Jak nie zagubić Bożego -najlepszego – planu dla naszego życia? Posłuchajmy eksperta – piszą organizatorzy, Mężczyźni św. Józefa.

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN