Czym jest noszenie munduru? [WIDEO]

05.05.2020

Pytają młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej. W nagranym filmie dziękują za zaangażowanie i pracę w czasie pandemii koronawirusa służbom mundurowym.

Pan kiedyś stanął nad brzegiem i znalazł was – mówią KSM-owicze w filmie.

– Jesteśmy przekonani, że w sposób szczególny Pan kiedyś stanął nad brzegiem waszego życia. Czym jest noszenie tego munduru? Czym jest noszenie tego stroju lekarskiego? Noszenie tego stroju, który przyodzialiście na siebie jest powołaniem. Powołaniem w szczególnej służbie. Powołaniem, które zobowiązuje. Pragniemy wam podziękować. Podziękować za wasze oddanie i poświęcenie. Podziękować za każdą minutę waszego działania.

Cały film znajdziecie na stronie Facebook KSM Diecezji Tarnowskiej.

 

 

JesteśMY z Wami!

"Pan szukał ludzi, którzy poszliby za nim, a wy byliście gotowi i zgłosiliście się na tę służbę.Jemu na chwałę, a ludziom na ratunek!#JesteśMYzWamiDziękujemy wszystkim służbom, które każdego dnia dbają o nas, szczególnie teraz w czasie Pandemii, często ryzykując własne życie i zdrowie.Słowa nie są w stanie tego wyrazić, my młodzi po prostu dziękujemy, że możemy czuć się bezpiecznie, jesteśmy z wami.Jesteśmy GOTÓW!

Publiée par Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej sur Lundi 4 mai 2020

 

Posłuchaj:
Katarzyna Antosz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Sylwester Brzeźny
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN