Debiuty 2019 – zgłoszenia do konkursu tylko do 30 marca

27.03.2019

Nowi i dobrzy wykonawcy poszukiwani. Po raz dziewiąty w listopadzie ramach festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Tylko do 30 marca organizatorzy festiwalu przyjmują zgłoszenia od zespołów i wykonawców chętnych do udziału w konkursie.

Utwór ma mieć przekaz chrześcijański. Ma to być także autorski repertuar. Chętni wykonawcy powinni pisać na adres fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Spośród zgłoszonych zespołów zostaną wyłonione te, które wezmą udział w plebiscycie.

Wyłoni on zespół, który weźmie udział w Koncercie Debiuty 2019. Dwa pozostałe zostaną wybrane poprzez fundację “Chrześcijańskie Granie” oraz “Listę z Mocą”– mówi Michał Guzek, prezes fundacji “Chrześcijańskie Granie”.

Zgłoszenie to krótki opis zespołu, trzy profesjonalne utwory – mp3, trzy zdjęcia zespołu, adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku.

Koncert Debiuty 2019 odbędzie się w ramach festiwalu “Chrześcijańskie Granie” już w listopadzie w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane m.in. przez fundację “Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Let Him Run oraz zespół Soudarion.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. mitrat Jan Pipka
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo(NS) - Krzysztof Dymura
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN