Jeszcze można się zapisywać na Miasteczko Modlitewne w Zabawie

16.07.2021

Do 20 lipca przedłużone zostały zapisy dla chętnych, by wziąć udział w XII Miasteczku Modlitewnym u bł. Karoliny w Zabawie. Odbędzie się ono w dniach 27 lipca do 2 sierpnia pod hasłem: “Zjedz to Słowo”.

Prezes KSM Diecezji Tarnowskiej Paweł Ryndak, zachęca do przybycia do Zabawy i rozbicia namiotu w Miasteczku.

– Serdecznie zapraszam wszystkich niezdecydowanych! Jeśli chcecie spędzić parę dni po Bożemu, w dobrej atmosferze, w gronie wspaniałych ludzi, innego wydarzenie sobie nie wyobrażam. Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do przyjazdu do Zabawy i posłuchania Pana Jezusa przy Karolinie, we wspólnocie cudownych osób! – podkreśla

Dotychczas zgłosiło się ok. 100 osób z rożnych stron Polski, są więc jeszcze miejsca dla chętnych, pragnących przeżyć swoją wakacyjną przygodę z Bogiem, w towarzystwie innych młodych ludzi.

Dla uczestników przygotowano ciekawe warsztaty, będą też świadectwa i czas na integrację z młodymi z różnych stron Polski. Około 40 wolontariuszy czuwa nad przygotowaniami. Gotowe są już wszystkie materiały, śpiewniki, a także gadżety-niespodzianki, które przybyli otrzymają w upominku.

Posłuchaj:
Paweł Ryndak
Maria Polaczek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN