Jubileuszowy rok formacyjny w Tratwie

04.10.2018

Wraz z inauguracją roku akademickiego rusza także nowy rok formacyjny w Duszpasterstwie Akademickim Tratwa.

– To świetne miejsce zarówno dla studentów jak i absolwentów. Każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca ks. Andrzej Augustyn, Diecezjalny Duszpasterz Akademicki i rektor kościoła akademickiego św. Józefa w Tarnowie. – Chcemy w tym roku zaprosić młodych ludzi związanych z Tarnowem, studentów, ale także młodzież pracującą, tą, która jest po studiach, może zaczęła pracę w naszym mieście. Zapraszamy tak naprawdę każdego dnia. Na początek Kurs Alpha, dla osób, które mają dużo pytań. Bardzo dużo młodych ludzi prosi św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę, w czwartą niedzielę miesiąca zawsze jest Msza święta właśnie w tej intencji, więc zapraszamy – dodaje kapłan.

A w ofercie spotkania w ramach m.in. Akademii Sztuki Kochania, Ruchu Czystych Serc, Szkoły Nowej Ewangelizacji, oraz spotkania tylko dla mężczyzn – czyli Mężczyźni Św. Józefa, a także próby chóru Gospel czy wcześniej wspomniane: Msze święte o dobrego współmałżonka, w każdą czwartą niedzielę miesiąca, czy Kurs Alpha – składający się z dwunastu kolacji, a pierwsza już w najbliższy poniedziałek o godz. 19.

Szczegóły na stronie internetowej Duszpasterstwa i na Facebooku.

Dodajmy, że ten rok jest szczególnym dla Tratwy, bo świętuje ona 20-lecie założenia. Z tej okazji w planach jest mnóstwo atrakcji, o których będziemy jeszcze informować.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN