Już jest! Kalendarz katechizmowy Radia RDN

02.12.2021

365 dni z Twoim Radiem w Twojej diecezji! Do Radia RDN dotarły już przygotowane przez nas kalendarze katechizmowe.

W publikacji każdego dnia przypominamy ważne daty, tradycje, prawdy wiary, informujemy o imieninach, patronach dnia, adoracji w parafiach, czytaniach liturgicznych, a także przypominamy zmarłych kapłanów.

Kalendarz to inicjatywa Radia RDN. Dyrektor ks. dr hab. Jan Bartoszek cieszy się, że publikacja spotyka się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.

– Bardzo się cieszymy ze względu na fakt, że są one bardzo przyjemne dla oka, bogate w treść, budzą duże zainteresowanie wśród odbiorców i zbierają dobre recenzje. Jest duże zainteresowanie tą publikacją. Jest to pionierskie wydanie w takiej wersji. Dodatkowo cieszymy się, że księża proboszczowie chętnie przyjmują kalendarz i chcą go rozprowadzać w swoich parafiach – dodaje.

Kalendarz można nabyć w radiowym sklepie Klasztorna Spiżarnia przy ul. Urszulańskiej w Tarnowie.

Publikacja jest także dostępna w Biurze Reklamy Radia RDN przy Bema 14, a od poniedziałku w Radiu RDN Nowy Sącz przy sądeckiej bazylice.

W najbliższym czasie kalendarz będzie również w parafiach, które go zamówią. Radiowy kalendarz będzie można zdobyć na antenie Radia RDN.

Dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony będzie na funkcjonowanie diecezjalnej rozgłośni.

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN