Klubowe spotkanie specjalnie dla Pań

26.02.2018

Klub Dobrze Nastawionych Radia RDN szykuje kolejne niespodzianki. Tym razem coś specjalnie dla pań z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Będą porady dietetyka i kosmetologa, metamorfozy oraz słodki poczęstunek. Panie będą mogły dowiedzieć się, jak przygotować swoje ciało do wiosny, ale też poznać najnowsze trendy w makijażu.

– Zbliża się wiosna a przed nami Dzień Kobiet. Radio RDN szykuje z tej okazji niespodzianki dla swoich słuchaczek. Zaprosiliśmy dietetyk Justynę Oszkandę oraz kosmetolog Agnieszkę Kolbusz. Dziewczyny powiedzą nam, jak zdrowo odżywiać się na wiosnę, jak zadbać o swoje włosy, skórę czy paznokcie, abyśmy wyglądały pięknie i promiennie. Rozdamy też babeczki, bo przecież wszystkie nasze słuchaczki to super babki – zaprasza Justyna Dziedzic, opiekun radiowego Klubu Dobrze Nastawionych oraz dyrektor Działu Promocji Radia RDN Małopolska.

A to wszystko 8 marca w świetlicy parafialnej przy Kościele pw. św. Maksymiliana w Tarnowie o godzinie 16.00. To spotkanie zarówno dla członków Klubu Dobrze Nastawionych Radia RDN, ale też dla wszystkich, którzy chcą do niego dołączyć.

Z okazji Dnia Kobiet będzie też specjalny konkurs na antenie. Szczegóły niebawem.

Posłuchaj:
Justyna Dziedzic
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN