Modlitwa o dar potomstwa

23.11.2021

Rusza Diecezjalne Duszpasterstwo Małżeństw Starających się o Potomstwo. Centralnym punktem jego działalności będzie Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu – zapowiada dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej ks. Piotr Cebula.

– Zapraszamy małżonków, którzy proszą Boga o dzieci i borykają się z trudnością w poczęciu na Msze święte w intencji o dar potomstwa. Duszpasterstwo rozpocznie działalność w pierwszą niedzielę Adwentu. Będziemy modlić się w Pasierbcu, a także w wielu innych miejscach te modlitwy będą się odbywać – dodaje.

Już w niedzielę, 28 listopada o godz. 16.00, uroczystą Eucharystią w Pasierbcu zainaugurowana zostanie działalność Diecezjalnego Duszpasterstwa Małżeństw Starających się o Potomstwo.

Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa o dar potomstwa dla małżonków.

Od grudnia spotkania w Pasierbcu dla małżonków będą odbywać się w trzecią niedzielę miesiąca. O godz. 16.00 będzie Msza św., po niej modlitwa podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

W Pasierbcu będą odbywać się także spotkania ze specjalistami, którzy będą podejmowali istotne kwestie dla małżeństw znajdujących się w takiej sytuacji.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN