Pod patronatem RDN rusza konkurs „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – zdalnie i cyfrowo

29.09.2020

Uczniowie i nauczyciele o św. Janie Pawle II. Rozpoczęła się druga część konkursu „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi”. Zdalnie i cyfrowo można przygotować prace w konkurach plastycznym, literackim, multimedialnym, ponadto jest kategoria na napisanie scenariusza lekcji. Będzie też quiz tematyczny oraz gra miejska.

Liczymy, że prace ukażą piękne historie związane ze św. Janem Pawłem II – mówi Magdalena Urbańska, prezes KSW w Tarnowie.  – Moja rodzina i św. Jan Paweł II, czyli powinny to być historie rodziców, dziadków, przyjaciół rodziny, które będą opowiadały młodym ludziom o tym jak przeżywano spotkania z Janem Pawłem II. Dzisiejsza młodzież nie znała Papieża, nie widziała go na żywo, tylko w mediach, a jednak wspomnienia są żywe, jest wiele ciekawych historii a także uzdrowień za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – dodaje.

Organizatorami konkursów są Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA i Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie.

Radio RDN jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły oraz regulaminy konkursów znajdziecie TUTAJ.

Posłuchaj:
Magdalena Urbańska
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Zbigniew Pietruszka
play
Słowo za słowo (M) - Roman Fleszar
play
Słowo za słowo(NS) - Benedykt Polański
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN