Patrzer – internauci mają głos

25.05.2022

60 prac napłynęło na konkurs ‘Patrzer – przygoda zaczyna się tuż za progiem’. Młodzi mieli za zadanie pójść na spacer, zrobić zdjęcia telefonem komórkowym i stworzyć z tego opowieść. Na prace można już oddawać głos w Internecie.

Redaktor naczelny Tarnowskiego Gościa Niedzielnego ks. Zbigniew Wielgosz, podkreśla, że są one różnorodne, ciekawe i kreatywne.

– Są prace krajoznawcze, historyczne, które próbują rozgryźć tajemnice kapliczek, krzyży, ruin zamku. Niektóre zahaczają o jakąś tajemnicę dotyczącą historii uczestnika, jego rodziny. Jest też praca, która opowiada o tym co wydarzyło się po znalezieniu portfela.

Prace są umieszczone na stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego w specjalnej zakładce. Tam można głosować.

– Na końcu każdego tekstu można zaznaczyć od jednej do pięciu gwiazdek i w ten sposób przyznać swoje punkty autorowi patrzera. Można na daną pracę zagłosować tylko jeden raz z jednego komputera.

Głosowanie trwa do końca maja. Zwycięzca, który uzyska najwyższą ocenę, otrzyma nagrodę czytelników. Ponadto prace będą oceniane przez jury konkursu.

Wszystkie prace znajdziecie TUTAJ

Organizatorami konkursu są Tarnowski Gość Niedzielny, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Tarnowie oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Patronat nad konkursem sprawuje Radio RDN.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN