Powstaje grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia

05.06.2021

Małżeństwom, a zwłaszcza kobietom może pomóc rozmowa i spotkania z terapeutą. W Tarnowie rozpocznie działalność grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia. Spotkania są bezpłatne. Chętni już mogą się zgłaszać.

Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od połowy września – mówi Joanna Sadowska, prezes Fundacji Opes.

– My serdecznie zapraszamy ponieważ wiemy, że taka grupa może pomóc rodzicom pogodzić się z sytuacją, która miała miejsce i wyjść do świata, bo często osoby, które straciły dziecko zamykają się w sobie. Ta grupa ma pomóc we wszystkich problemach, które są związane ze stratą dziecka – dodaje.

Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma Wójcik, psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po stracie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny – 510 620 392. Telefon czynny w godz. od 9.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Przed pierwszymi zajęciami grupowymi odbędzie się indywidualne spotkanie z prowadzącą. Terminy spotkania indywidualnego do wyboru: 18.06 od 16:00 lub 3.07 od 11:00.

Posłuchaj:
Joanna Sadowska
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN