Powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka

25.11.2021

W Tarnowie, z inicjatywy Fundacji Opes139, powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia, śmierci okołoporodowej i martwego urodzenia. Spotkania są bezpłatne.

– Pierwsza grupa kończy już cykl spotkań. To kobiety z Tarnowa i okolic, Sądecczyzny, a także z Podkarpacia – mówi prezes Fundacji Opes139 Joanna Sadowska.

– Spotkania jeszcze trwają. Mamy kontakt z paniami. Wielokrotnie podkreślały, że są to bardzo dobre, cenne spotkania. Panie stworzyły grupę znajomych, odnalazły się w tej grupie, kontaktują się i prywatnie. Ponadto pomagają nam w Fundacji jako wolontariuszki – dodaje.

Nowa grupa dla rodziców po starcie będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od lutego.

Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma-Wójcik psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po staracie.

Przed pierwszymi zajęciami odbędzie się indywidualne spotkanie z prowadzącą. Terminy spotkania indywidualnego do wyboru: 7 I, 21 I, 4 II.

Zapisy pod numerem telefonu 510 620 392 w godz. od 9 do 16 od poniedziałku do piątku.

Kolejną nowością w ramach Fundacji Opes139 są stałe dyżury psychologa. Najbliższy odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN