Powstań i żyj – dzień skupienia dla bierzmowanych

29.11.2021

Integracja, konferencja, świadectwa, muzyka – w Arenie Jaskółka w Tarnowie odbędzie się dzień skupienia dla uczniów klas ósmych, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Z młodymi spotkają się bp Artur Ważny, dr Agata Rujner, przedstawiciele Wspólnoty św. Tymoteusza a zagrają i zaśpiewają członkowie Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych.

Trwają zapisy grup a wydarzenie ma się odbyć w środę, 15 grudnia od 10-14 mówi Aleksandra Małochleb z Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

– Spotkaniu towarzyszyć będzie hasło ‘Powstań i żyj’. Chcemy nazwać sytuacje, w których znajdują się dziś młodzi. Są one różne, są rodziny gdzie niczego nie brakuje, a w innych jest zupełnie inaczej. O ile jedni i drudzy młodzi mają różne potrzeby, bo ktoś chce nową komórkę, a drugi odrobinę uwagi od rodzica, to jeśli zejdziemy głębiej, potrzeby są identyczne. Młodzi potrzebują miłości, uwagi i akceptacji – dodaje.

Ze względów sanitarnych liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy grupowe możliwe są przez stronę https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/84

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia.

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN