Rekolekcje ludzi nowej kultury – zbliża się Strefa Chwały Festiwal

06.07.2021

Ok. 200 osób z całej Polski przyjedzie do Starego Sącza, gdzie odbędzie się Strefa Chwały Festiwal. To rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem. Wszyscy chętni mogą łączyć się online.

Strefa Chwały Festiwal odbędzie się od 8 do 12 lipca przy Papieskim Ołtarzu w Starym Sączu.

Jest to spotkanie ludzi, którzy chcą budować swoje życie w oparciu o Ewangelię – mówi organizator Andrzej Dubiel, prezes stowarzyszenia Muza Dei.

– Będą to m.in. artyści, dziennikarze, nauczyciele, przedsiębiorcy. Ludzie, którzy są liderami wspólnot i inicjatyw ewangelizacyjnych. Cieszymy się, że możemy się spotkać. Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie wielbić Boga. Strefa Chwały to czas pełen uwielbienia i codziennej Eucharystii. Rekolekcje będzie głosił bp Artur Ważny, biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej – dodaje.

Gośćmi będą także Weronika Kostrzewa, Marcin Zieliński, ks. Józef Kloch, Jacek Dziedzina, Karol Sobczyk, Tomasz Samołyk, Dariusz Kowalski.

W niedzielę uczestników odwiedzi biskup tarnowski Andrzej Jeż, który będzie przewodniczyć Mszy św.

W programie Festiwalu są m.in konferencje, spotkania w grupach, panele, wieczory uwielbienia. Będzie też ArtStrefa – warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Relacje i transmisje będą w mediach społecznościowych.

Chętni mogą zapisać się, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu online. Będą wówczas dostawać wiadomości, powiadomienia i ciekawostki. Jest także możliwość wysłania intencji.

Szczegóły: https://strefachwaly365.pl/strefa-chwaly-2021/

Posłuchaj:
Andrzej Dubiel
Ewa Biedroń, fot. archiwum
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Boraca
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Dariusz Chorużyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN