Rekolekcje przed święceniami

14.01.2021

Biskup nominat Artur Ważny rozpoczyna rekolekcje przed święceniami. To bezpośrednie przygotowanie do sakry, która odbędzie się 30 stycznia. W mediach społecznościowych biskup nominat zapewnił także o duchowej łączności odwiedzając Jasną Górę. Jak napisał ks. Artur Ważny z wdzięcznością polecił Matce Bożej zwłaszcza uczestników sztafety modlitewnej.

Nie sposób się z Nią nie spotkać w tych dniach – napisał na Facebooku biskup nominat Artur Ważny, który modlił się przed obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze. Jak dodał “zawsze przejście z Mamą przez próg w nową rzeczywistość było bezpieczne i owocne, dlatego znów tu jestem”.

Biskup zapewnił o modlitewnej pamięci ludzi, którzy zawsze modlą się za niego, a także w tych dniach. W tym gronie są uczestnicy sztafety modlitewnej, trwającej przez cały styczeń. Potrwa ona do dnia sakry, czyli do 30 stycznia. Do tej modlitwy włączają się wychowankowie biskupa nominata, członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby młode i starsze. Obok modlitwy podejmują także post.

Posłuchaj:
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN