Respirator dla Szpitala w Limanowej – pamięci ks. Antoniego Pisia

21.10.2020

Dziś pogrzeb ks. Antoniego Pisia – proboszcza parafii Męcina. Msza święta pogrzebowa będzie celebrowana w kościele parafialnym w Męcinie o godz. 13.00, a następnie ciało Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu. Tymczasem parafianie chcą kupić dla szpitala w Limanowej respirator z kardiomonitorem – pamięci ks. Antoniego Pisia.

Zbiórka funduszy powstała z inicjatywy parafian, pragnących w szczególny sposób okazać szacunek śp. ks. kanonikowi Antoniemu Pisiowi, który pełnił funkcję proboszcza w parafii pw. Świętego Antoniego Opata w Męcinie, w latach 2007 – 2020.

– Ksiądz Antoni Piś był osobą niezwykle skromną i pełną entuzjazmu dla wszelkich inicjatyw pomocowych, dlatego aby uczcić jego pamięć, warto wesprzeć zakup takiego sprzętu medycznego, z jakiego on sam korzystał podczas pobytu w szpitalu – piszą organizatorzy.

Zachęcają także do wsparcia zbiórki zarówno podczas uroczystości pogrzebowych i Mszy świętych, odprawianych w intencji śp. ks. Antoniego Pisia, w kopertach z dopiskiem “respirator”, poprzez wpłaty elektroniczne w formie zrzutki lub bezpośrednio na konto parafii, wpisując w tytule przelewu: “respirator dla Limanowej”.

Szczegóły https://zrzutka.pl/yf57xa

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN