Rodziny spędzą owocnie czas w Starym Sączu

24.10.2017

Jak rodziny powinny organizować swój wolny czas? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie w Starym Sączu. Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty i górską wędrówkę szlakami papieża Polaka.

To wydarzenie rozpocznie się w sobotę (28.10) i potrwa do niedzieli. – W pierwszy dzień będzie część merytoryczna i opracowanie trasy wypoczynkowej. Natomiast w drugim dniu przejdziemy trasą, którą nazwaliśmy “Powtórka z geografii Jana Pawła II”. Jest to trasa wyznaczona przez naszego papieża – mówi gospodarz spotkania, ks. Marcin Kokoszka, dyrektor Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania “Opoka” im. Jana Pawła II w Starym Sączu.

Uczestnicy pójdą na Przehybę od strony Gabonia, następnie przejdą do Szczawnicy i Krościenka. Tam odwiedzą Centrum Ruchu Światło-Życie i wrócą do Starego Sącza, gdzie zakończy się spotkanie.

Rodziny mogą zapisywać się kontaktując się z Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu. Zgłoszenia są też możliwe pod numerem telefonu 605 727 241 lub mailowo pod adresem forummalopolskiejrodziny@gmail.com. Udział jest bezpłatny, łącznie z noclegiem i wyżywieniem. Radio RDN patronuje wydarzeniu.

Posłuchaj:
Ks. Marcin Kokoszka
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Sylwester Brzeźny
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN