Tarnowska KANA zaprasza na kursy edukacyjne

05.09.2017

Kursy językowe, przedmiotowe, przygotowanie do matury – wszystko w niższej cenie dzięki wsparciu Biskupa Diecezji Tarnowskiej – to propozycje tarnowskiej KANY na nowy rok szkolny.

Z propozycji tej instytucji będzie mogło skorzystać nawet 350 osób. Zapisy właśnie ruszyły i potrwają do 23 września. – Z kursów mogą korzystać zarówno, dzieci, młodzież, jak i dorośli – mówi Grzegorz Sudoł, dyrektor KANY w Tarnowie. – Uczestnicy szkoleń są naszą najlepszą wizytówką. Wiemy, że zdawalność egzaminów jest bardzo wysoka więc poziom nauczania jest satysfakcjonujący dla uczestników – dodaje dyrektor KANY.

Największą popularnością od lat cieszą się nauka języka angielskiego, niemieckiego oraz kursy z matematyki, fizyki, biologii, chemii pomagające przygotować się do egzaminu maturalnego.

W KANIE można też bezpłatnie nauczyć się grać w brydża i szachy. Te zajęcia, tak jak kurs języka migowego, są również finansowane przez diecezję.

Na kursy zapisywać się można osobiście w siedzibie KANY (Tarnów, ul. Mościckiego 12) lub za pomocą strony www.kana.pl. Wszelkie informacje udzielane są także telefonicznie pod numerem telefonu 14 68 88 111 w dni powszednie w godz. 9.00-19.00.

Posłuchaj:
Grzegorz Sudoł
Ewa Biedroń, fot. www.tarnow.kana.pl
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN