W tym tygodniu X Forum Formacyjne – transmisje w radiu RDN

27.01.2021

Konferencje, uwielbienie Boga, adoracja – tak zapowiada się dziesiąte już Forum Formacyjne. W tym roku będzie poświęcone Eucharystii.

Dotychczas były to największe rekolekcje w diecezji tarnowskiej, ale pandemia i obostrzenia uniemożliwiają spotkanie kilku tysięcy osób w jednej hali. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć także online.

Forum “Moc Misji – Tajemnica Eucharystii” odbywa się w wyjątkowym czasie – mówi ks. Artur Mularz, dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji. – Twórca tego Forum i pomysłodawca ks. Artur Ważny będzie miał udzielane święcenia biskupie w sobotę, 30 stycznia. Termin Forum padł zaraz po zakończeniu dziewiątego spotkania i już wtedy zaprosiliśmy ks. Wojciecha Węgrzyniaka i ks. Krzysztofa Porosłę, To wszystko nam się połączyło w tym roku ze święceniami biskupa nominata – dodaje.

X Forum Formacyjne odbędzie się od 29 do 31 stycznia. W piątek jest także zaproszenie do udziału w adoracji w kościołach parafialnych.

W Radiu RDN transmisja z Forum rozpocznie 29 stycznia o 19.30, w sobotę zapraszamy na retransmisję konferencji o 20.30, a w niedzielę na transmisję o 19.30.

Transmisje odbywać się będą także przez kanał Synaj.tv na platformie YouTube oraz w radiu internetowym Profeto.

Posłuchaj:
ks. Artur Mularz
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN