Wielkopostna ramówka Radia RDN

17.02.2021

Rekolekcje biskupa Artura Ważnego i księdza Piotra Pawlukiewicza, a także Zdrapka Wielkopostna, Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Wielkie Przeboje na Wielki Post – to m.in. propozycje programowe Radia RDN.

Jak podkreśla ks. Marcin Gryzło, kierownik anteny wielkopostna ramówka ma zachęcać do zatrzymania się i refleksji nad tym co najważniejsze.

– Myślę, że wielkopostna ramówka jest bogata, tak jak Wielki Post w różnego rodzaju nabożeństwa, ale też myśli. Przede wszystkim chodzi o to, że mamy się zatrzymać w naszym życiu, zapytać siebie co jest ważne, zaprosić Boga do naszego życia, żeby nas było mniej a Jego więcej – dodaje.

Jedną z radiowych propozycji jest Zdrapka Wielkopostna.

– Ćwiczymy ciało i ducha i temu ma służyć Zdrapka od poniedziałku do piątku o 10.45. Zapraszamy też na rekolekcje “Droga do zwycięstwa”. Będziemy rozważać kolejne stacje Drogi Krzyżowej, a przez historie upadku i powstawania poprowadzi nas ks. Piotr Pawlukiewicz. Rekolekcje z radiem RDN od poniedziałku do piątku o 19.30 , a powtórka o 23.00 -podkreśla.

Ponadto rekolekcje “Ojcowskim sercem” wygłosi bp Artur Ważny. Zostały one przygotowane przez radio Profeto. Emisja w soboty o 20.45 i w niedziele o 16.45.

W każdy piątek o 17.10 w programie radia RDN, Droga Krzyżowa, powtórka o 23.00.

W niedziele o 17.00 będziemy transmitować Gorzkie Żale z bocheńskiej bazyliki.

Ponadto w soboty o 8.40 audycje “Życie niejednego Józefa”, a w niedziele o 16.00 Wielkie Przeboje na Wielki Post.

Wielkopostną ramówkę znajdziecie tutaj: www.rdn.pl/program

Posłuchaj:
ks. Marcin Gryzło
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN