XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny pod patronatem RDN

16.12.2020

Można już pisać wiersze, rysować i malować. To propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod patronatem radia RDN rusza XVIII Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem.

Konkurs w aktualnej edycji przyjął temat “Godność i powołanie człowieka w czasach próby” – mówi Jadwiga Bieś, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli Radłowskiej.

– W życiu zawsze doświadczamy prób, w których musimy wybrać dobrą drogę i mam nadzieję, że dla uczestników to będzie głęboki temat do przeanalizowania i przygotowania pracy. W klasach zero – trzy to tylko praca plastyczna, cztery – osiem można wybrać pracę plastyczną lub tekst poetycki. Podobnie uczniowie szkół średnich i dorośli mogą przygotować wiersze lub prace plastyczne – dodaje.

Organizatorami konkursu są Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Radłowskiej.

Zgłoszenia udziału w konkursie wraz z podpisanym oświadczeniem i podpisanymi pracami konkursowymi należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 26 marca 2021 r. na adres:

Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Woli Radłowskiej 67
33 -133 Wał -Ruda,
telefon: 14 6782038

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowano na 8 czerwca 2021 r. w Sanktuarium Błogosławionej Karoliny w Zabawie.

Szczegóły znajdziecie na stronie Wydziału Katechetycznego http://www.katecheza.diecezja.tarnow.pl/

Posłuchaj:
Jadwiga Bieś
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Boraca
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Dariusz Chorużyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN