Znamy zwycięzców radiowego plebiscytu na najlepszego katechetę

08.04.2021

Laureaci wyłonieni. Zwycięzcy plebiscytu radia RDN “Mój Katecheta – słucha, rozumie, towarzyszy” dostaną m.in. statuetki, dyplomy i zaproszenie do audycji.

SMS-y przychodziły do ostatnich sekund trwania plebiscytu.

Zwycięzcom gratuluje ks. Jan Bartoszek, dyrektor radia RDN. Szef stacji dziękuje także wszystkim, którzy głosowali.

– Zakończył się plebiscyt, który cieszył się bardzo dużą popularnością wśród naszych słuchaczy. Jesteśmy wdzięczni, że byliście Państwo z nami. Praca katechetów – tak osób duchownych jak i świeckich jest wysoko ceniona w naszej diecezji, czego dowodem jest duża liczba głosów. Gratulujemy wszystkim laureatom naszego plebiscytu. Myślę, że będziemy w przyszłości kontynuować podobne dzieła. Jest to też forma wdzięczności jaką mogą wyrazić uczniowie wobec swoich duchowych przewodników – dodaje.

Do plebiscytu w ośmiu kategoriach zgłoszono 215 kandydatów.
Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: ks. Andrzej Kmiecik z Pasierbca, ks. Mateusz Migacz z Otfinowa, ks. Łukasz Bochenek z Nowego Sącza, ks. Antoni Król z Radomyśla Wielkiego, a także Beata Jabłońska z Siennej, Mariusz Łabuz z Tarnowa, Marta Kędroń z Limanowej i Roman Bojdo z Wojnicza.

Radio RDN planuje zorganizować uroczyste spotkanie, podczas którego laureatom zostaną wręczone statuetki i nagrody. Wówczas zostaną także nagrodzeni katecheci, którzy zajęli drugie i trzecie miejsca w swoich kategoriach.

Dodam, że świeccy katecheci, którzy zajęli pierwsze miejsca otrzymają także zaproszenie na weekend w jednym z domów rekolekcyjnych diecezji tarnowskiej.

Wyniki plebiscytu znajdziecie tutaj:

“Pamiętajcie: służyć młodym znaczy służyć Kościołowi”! – św. Jan Paweł II

Posłuchaj:
ks. Jan Bartoszek
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Koralik
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Stach
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN