90-lecie tarnowskiej Unii

09.11.2018

Choć sam Klub nie planował celebrowania roku jubileuszowego, to kibice popularnych Jaskółek postanowili uczcić 90. rocznicę założenia najbardziej utytułowanego tarnowskiego klubu.

Własnymi siłami organizują przy okazji sobotniego meczu piłkarzy z drużyną Orkana ze Szczyrzyc spotkanie dla obecnych i byłych zawodników Unii Tarnów połączone z pomeczową niespodzianką. Kibice postanowili sfinansować grill, dzięki któremu możliwa będzie integracja pokoleń. Ostatni mecz rundy jesiennej w planach kibiców ma stać się okazją do spotkań i rozmów osób, które w minionych latach tworzyły drużyny z czarną Jaskółką na piersi .

Sympatycy Unii Tarnów zapraszają osoby, które tworzyły potęgę Klubu na przestrzeni lat, oddając mu to co miały najcenniejszego – zaangażowanie, młodość, wysiłek i zdrowie. Chcą podziękować za wkład, dzięki któremu Unia Tarnów to marka znana i szanowana w całej Polsce. Chcą również powspominać minione lata, a przede wszystkim ludzi, którzy reprezentowali w biało-niebieskie barwy.

Wstęp na mecz jest darmowy, spotkanie rozpoczyna się jutro (10.09) o godz. 13.00. Po spotkaniu zaplanowano ślubowanie grup młodzieżowych oraz kibicowską niespodziankę.”

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN