Bieg Niepodległości w Nowym Sączu odbędzie się w formie wirtualnej

30.10.2020

Z powodu dużej ilości zakażeń na Sądecczyźnie organizatorzy zdecydowali się na taką formę wyścigu. Każdy kto chce wziąć udział w biegu powinien wybrać dowolny odcinek trasy w dniach od 11 do 30 listopada i zgłosić swój udział.

Namawiamy by zawodnicy wykorzystali dowolne aplikacje, które nagrywają przebytą trasę po przez ślady GPS – mówi Krzysztof Saczka.

– Niekoniecznie musi być to bieg, może być też spacer, jazda na rowerze czy jakakolwiek inna aktywność fizyczna. Tu przede wszystkim chodzi o to aby upamiętnić ważne historyczne wydarzenia dla nas jakim jest odzyskanie niepodległości – wyjaśnia organizator.

Co roku uczestnicy biegu pokonują 1918 metrów. Ta odległość upamiętnia rok odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizator zachęca by zrobić zdjęcie z numerem startowym, który każdy z uczestników otrzyma na adres mailowy.

Zapisy na bieg prowadzone są mailowo pod adresem biuro@activland.pl. Należy tam przesłać imię, nazwisko i adres zamieszkania, na który zostanie przesłany okolicznościowy medal.

Zapisy przyjmowane są także telefonicznie pod numerem 694 629 122.

Posłuchaj:
Krzysztof Saczka
Karolina Średnicka, fot. FB/ Sądecki Bieg Niepodległości
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN