Bruk-Bet Termalica nadal walczy. Decydujące starcie w Łęcznej

09.05.2022

Są na dwóch ostatnich miejscach w ligowej tabeli i nadal wierzą w utrzymanie w elicie. Górnik Łęczna, który zamyka stawkę podejmie dziś drużynę Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zwycięstwo przedłuży jednemu i drugiemu szansę na pozostanie w PKO BP Ekstraklasie.

“Słonie” po przyjściu do zespołu Radoslava Latala zdecydowanie odżyły. Wiosna w ich wykonaniu jest dość udana, choć zespół z Niecieczy nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Przed bardzo ważnym meczem z Górnikiem zmotywowany jest trener Radoslav Latal.

Nie patrzmy na wyniki innych, dla nas jest najważniejsze żeby zrobić punkty. Jak zdobędziemy 9 punktów to my się utrzymamy. Cieszy mnie to, że gramy na zero z tyłu. Myślę, że my bramkę zawsze strzelimy, ale ta obrona jest dla nas bardzo ważna. Tak jak to wyglądało w dwóch ostatnich meczach to tak chcielibyśmy grać.

Bruk-Bet Termalica ma w Łęcznej o co walczyć. Zespół “Słoni” do piętnastego w tabeli Śląska Wrocław traci cztery punkty i ewentualna wygrana mocno zbliży ich do wyjścia ze strefy spadkowej.

Początek meczu o godzinie 18.

Mecz Górnik – Bruk -Bet zamyka 32 kolejkę spotkań. Do końca sezonu zostały dwie pełne rundy. “Słonie” zmierzą się z w domowym meczu z Piastem Gliwice, a sezon zakończą w Szczecinie starciem z Pogonią.

Cała rozmowa z trenerem Latalem poniżej.

Karol Garncarz, fot. Bruk-Bet Termalica Nieciecza / Tomasz Madejski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN