Damir Sovsic i Maissa Fall zostają w Sandecji. Piłkarze są na zgrupowaniu

18.06.2022

Damir Sovsic i Elhadji Maissa Fall zostają w Sandecji Nowy Sącz na kolejny rok. Klub ogłosił przedłużenie kontraktów z piłkarzami pochodzącymi z Chorwacji i Senegalu.

Damir Sovsic pierwszy raz koszulkę Sandecji założył w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018, notując dziewięć występów na poziomie Ekstraklasy. Następnie przeniósł się do HSK Zrinjski Mostar i ponownie zawitał w Nowym Sączu przed sezonem 2020/2021, dokładając do poprzedniego dorobku 49. spotkań i sześć bramek.

Elhadji Maissa Fall po przenosinach z Hiszpanii, rozegrał dla “Biało-Czarnych” debiutancki sezon, na boisku meldował się 29-krotnie, zdobywając jednego gola. Jego umowa została przedłużona automatycznie, po spełnieniu warunków zapisanych w kontrakcie.

Sandecja od środy (15.06) trenuje na zgrupowaniu w Sanoku, które potrwa do 24 czerwca. Wtedy też biało-czarni zagrają sparing z Piastem Gliwice, a dwa dni wcześniej zmierzą sie Z Motorem Lublin.

II ligowy klub z Lublina ma nowego trenera, został nim pochodzący ze Stróż 30-letni Stanisław Szpyrka. Sądeczanin w poprzednim sezonie był najpierw asystentem, a następnie I trenerem II-ligowego KKS Kalisz.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN