Dunajec Zakliczyn w czwartej lidze małopolskiej [ZDJĘCIA]

05.06.2018

W tarnowskiej okręgówce rozegrano 29.kolejkę spotkań. Jednak weekendową serię poprzedziły środowe pojedynki, a szczególnie ten w Dąbrowie tarnowskiej, gdzie Dąbrovia rywalizowała z Dunajcem Zakliczyn.

Gospodarze w przypadku zwycięstwa mieli jeszcze szanse na walkę o awans. Jednak tak się nie stało, bo goście prowadzili po pierwszych 45 minutach gry 1:0, w drugiej połowie oba zespoły trafiły po razie i po końcowym gwizdku arbitra tego spotkania, to piłkarze z Zakliczyna mogli świętować powrót po kilku latach w szeregi czwartoligowców.

 

W weekendowej kolejce, w sobotę rozegrane zostały dwa pojedynki. Tarnowski Metal doznał trzeciej z rzędu porażki i drugiej na własnym stadionie. Tym razem podopieczni trenera Jakuba Drwala ulegli Olimpii Wojnicz 1:2. Trzy punkty dopisali do swojego dorobku gracze Klubu Sportowego Śmigno, którzy pokonali Victorię Koszyce Małe 6:1. W niedzielnych meczach LKS Nowa Jastrząbka przegrała z drugim zespołem Polanu Żabno 0:2. Dunajec Zbylitowska Góra remisuje z Wisłą Szczucin 3:3, Dunajec Zakliczyn wygrywa z Zorzą Zaczarnie 3:2, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska pokonuje Ciężkowiankę 1:0, a GKS Gromnik lepszy w starciu z LKS Wietrzychowice po wygranej 5:2.

W tabeli sprawa awansu została rozstrzygnięta. Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie szeregi czwartoligowców zasili zespół Dunajca Zakliczyn. Tarnowską okręgówkę opuszczają LKS Wietrzychowice oraz LKS Nowa Jastrząbka i prawdopodobnie Łukovia.

 

Posłuchaj:
Mariusz Lasota
Tomasz Juszczyk
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) -Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN