Finał Pucharu Polski nie dla UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna [WIDEO]

05.05.2021

Piękna przygoda UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna z Pucharem Polski zakończyła się na półfinale. Sądeckie piłkarki samym awansem do tej fazy rozgrywek sprawiły już dużą niespodziankę. W starciu z SMS-em Łódź to rywalki okazały się lepsze i wygrały 4:0.

Trudno było spodziewać się, że podopieczne Wojciecha Mroza sprawią kolejną sensację. SMS Łódź to jedna z najlepszych polskich drużyn walczących w Ekstralidze, aktualny wicelider. UKS 3 rywalizuje w I lidze, czyli na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Dobra postawa w Pucharze Polski pozwoliła zmierzyć się z najlepszymi i znaleźć się w czwórce czołowych drużyn.

Mecz półfinałowy rozgrywany był na stadionie w Stróżach.

UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna – TME UKS SMS Łódź 0:4 (0:2)

Bramki: Dominika Gąsieniec 25’, Nadia Krezyman 45’, Tatsiana Markusheuskaya 48’, Maria Zbyrad 50’

UKS 3: Emilia Smoleń – Paulina Sokulska, Anita Romuzga, Klaudia Gniadek (81’ Julia Fryczek), Joanna Kubisz, Julia Leśniak, Aleksandra Cygan (K), Martyna Brdej, Kinga Łomako, Paulina Piksa, Wiktoria Dudka (22’ Sandra Różycka).

TME UKS SMS: Oliwia Szperkowska – Katarzyna Konat, Klaudia Jedlińska (46’ Adriana Achcińska), Maria Zbyrad, Anna Rędzia (66’ Julia Mordel), Daria Kurzawa (K), Yurina Enjo (76’ Marta Miś), Nadia Krezyman (46’ Gabriela Grzybowska), Dominika Gąsieniec, Wiktoria Skrzypińska (46’ Alicja Sokołowska), Tatsiana Markusheuskaya.

Żółte kartki: Różycka, Piksa – Kurzawa, Miś
Czerwona kartka: Piksa
Sędziowała: Angelika Gębka

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo(NS) - Wojciech Włodarczyk
play
Słowo za słowo (NS) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN