Grupa Azoty przedłuża umowę z Jaskółką Tarnów!

22.09.2021

To świetna wiadomość dla całego środowiska piłki ręcznej w Tarnowie. Grupa Azoty podpisała nową, trzyletnią umowę sponsorską z Jaskółką Tarnów. To zapewni tarnowskiemu klubowi piłki ręcznej wsparcie finansowe do końca sezonu 2023/2024. Od tego sezonu drużyna występuje w PGNiG Superlidze jako Grupa Azoty Unia Tarnów. 

Zgodnie z obowiązującą umową Grupa Azoty będzie widnieć w nazwie drużyny, na logotypach na strojach sportowych oraz ma nadany tytuł “Główny Partner”.

Grupa Azoty dostrzega potencjał rozwojowy i sukces drużyny tarnowskich piłkarzy ręcznych, uczestnictwo w finale Pucharu Polski, europejskich pucharach oraz rosnącą popularność i zainteresowanie społeczności lokalnej piłką ręczną. Grupa Azoty to od wielu lat mecenas ambitnych sportowców, którzy realizując swoje cele, walczą i potrafią skutecznie rywalizować w najważniejszych ogólnopolskich rozgrywkach. W tym miejscu chcemy podziękować również klientom, którzy wybierając produkty z marką Grupy Azoty, są równocześnie mecenasami sportu i kultury – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

– W imieniu Zarządu, trenerów, zawodników, a także osób, które tworzą projekt piłki ręcznej w Tarnowie i będą go realizować przez następne lata, składam podziękowania Radzie Nadzorczej i Zarządowi Grupy Azoty S.A. za zaufanie, jakim nas obdarzyła finalizując podpisanie trzyletniej umowy sponsoringowej. Grupa Azoty jest od wielu lat zaufanym i cenionym sponsorem sportu tarnowskiego, a my w szczególności to doceniamy. Cieszymy się, przedłużamy umowę na dłuższy okres niż rok z naszym Głównym Partnerem, dzięki temu mamy fundamenty, które dają nam możliwość planowania rozwoju klubu przez następne sezony. Myślę, że dzięki kontynuacji naszej współpracy, nie tylko kibice w Tarnowie, ale cała Polska będzie dumnie patrzyła na rozwój Grupy Azoty Unii Tarnów –powiedział Krzysztof Mogielnicki, Prezes Zarządu Jaskółki Tarnów.

Obecnie Grupa Azoty Unia Tarnów po trzech kolejkach PGNiG Superligi ma na swoim koncie 1 zwycięstwo i 2 porażki i zajmuje 11 miejsce w tabeli.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Aleksandra Sternik
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN