Japonia służyła Klaudii Zwolińskiej. Najpierw obrona pracy licencjackiej, potem 5. miejsce na igrzyskach w Tokio [WIDEO]

04.08.2021

Kajakarka slalomowa Klaudia Zwolińska piątym miejscem na igrzyskach olimpijskich w Tokio osiągnęła największy sukces w karierze.

Zawodniczka Startu Nowy Sącz podczas rozmowy z radiem RDN podkreśliła, że docenia sukces, choć zaraz po zawodach odczuwała spory niedosyt.

Gdyby nie błąd popełniony w dolnej części trasy, cieszyłabym się z medalu olimpijskiego. To mnie bardzo bolało, bo na treningu taki błąd zdarzyłby się może raz na sto razy. Akurat trafiło to podczas finału w Tokio – powiedziała Klaudia Zwolińska.

22-letnia kajakarka pochodząca z Kłodnego w powiecie limanowskim w tym tygodniu wróciła do treningów po kilku dniach odpoczynku. W najbliższy weekend (6-8.08) czeka ją start w mistrzostwach Polski w Krakowie.

Okazuje się, że Klaudia Zwolińska zanim zajęła 5. miejsce w rywalizacji olimpijskiej, będąc już w Japonii… obroniła pracę licencjacką! Reprezentantka Polski jest studentką nowosądeckiej PWSZ. Więcej wrażeń, wspomnień i olimpijskich opowieści Klaudii Zwolińskiej na kanale YouTube radia RDN!

 

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN