‘Jaskółki’ przegrywają mecz na szczycie, trwa zwycięska passa Metalu

06.10.2020

W miniony weekend odbyła się 10. kolejka spotkań piłkarskiej IV ligi, grupy małopolskiej (wschód).

Czwartą porażkę w tym sezonie odnieśli piłkarza Unii Tarnów. Tym razem podopieczni Daniela Bartkowskiego przegrali na wyjeździe z liderem rozgrywek, Wierchami Rabka Zdrój 3-2. Bramki dla ‘Jaskółek’ zdobywali Biały oraz Wardzała. Unia utrzymała sie na piątym miejscu w tabeli.

Tarnovia zremisowała u siebie z rewelacją ligi, zespołem Sokoła Słopnice 1-1. Dla ‘Biało-czerwonych’ celnym uderzeniem z rzutu karnego popisał się Tokarczyk. Podopieczni Wojciecha Gucwy plasują się na dziesiątej pozycji.

Tempa nie zwalnia Metal. Tarnowianie po zwycięstwach nad Drwinią w lidze i nad Dunajcem Zbylitowska Góra w Pucharze Polski, tym razem pokonali na wyjeździe Okocimskiego Brzesko 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył J. Magdziarczyk. Metal i Okocimski zajmują odpowiednio szesnaste i osiemnaste miejsce w tabeli.

Zwycięstwo odniosły również rezerwy Bruk-Bet Termaliki. ‘Słonie’ po bramkach Snopczyńskiego i Kalisza pokonały Limanovię 2-1. Drugi zespół Niecieczy plasuje się na szóstym miejscu.

Kolejną porażkę zanotowała Rylovia. Piłkarze z gminy Szczurowa ulegli na własnym boisku ekipie Skalnika Kamionka Wielka 1-4. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Chruściel. Rylovia zajmuje przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w tabeli.

Jeszcze wyżej przegrali zawodnicy GKS Drwinii, którzy zostali u siebie rozgromieni przez Poprad Muszyna 0-5. Gospodarze znajdują sie na czternastej pozycji.

Przełamanie Bocheńskiego Klubu Sportowego. Po dwóch porażkach podopieczni Janusza Piątka pokonali Poprad Rytro 2-0, dzięki dubletowi Tabora. Piłkarze z Bochni zajmują trzynaste miejsce.

Pauzowała jedenasta w tabeli Wolania Wola Rzędzińska.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Łukasz Smółka
play
Słowo za słowo (NS) -Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN