Kibice Sandecji wrócili na stadion

02.07.2020

Po przewie związanej z pandemią koronawirusa kibice Sandecji po raz pierwszy mogli w pełni uczestniczyć  w meczu drużyny z ulicy Kilińskiego. Wtorkowy remis może nie zadowolił ich do końca, ale oglądanie spotkania na żywo z trybun z pewnością rekomendowało kilkumiesięczny brak piłkarskiego widowiska.

We wtorek Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z tytułowany Zagłębiem Sosnowiec. Nowością był jednak powrót kibiców na stadion, co niewątpliwie nie tylko im sprawiło radość, ale też uskrzydlało do gry samych zawodników. Być może dlatego pomimo ostatecznego remisu, strzałów na bramkę rywala było tak dużo, że trener Sądeczan Tomasz Kafarski zaryzykował tezę, że nie widział tylu sytuacji podczas jednego spotkania odkąd prowadzi zespół z Nowego Sącza.

Fani Sandecji musieli stosować się oczywiście do panujących na stadionie obostrzeń czyli akceptować zasady sanitarne, jakimi było zasłaniania nosa i ust, maksymalny odstęp od siebie oraz dezynfekcji rąk. Kibice musieli też obowiązkowo posiadać dokument tożsamości oraz stosować się do poleceń spikera również co do zasad opuszczania stadionu już po spotkaniu.

Posłuchaj:
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Życzenia bpa Andrzeja Jeża z okazji wspomnienia św. Franciszka Salezego - patrona dziennikarzy
play
Słowo za słowo (M) - Mateusz Janiczek
play
Słowo za słowo(NS) - Krzysztof Dymura
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN