Krynica gościła młodych hokeistów z całej Polski

08.12.2020

W Mikołajkowym Turnieju Mini Hokeja wzięło udział aż 14 drużyn, pośród których znalazł się również zespół z Krynicy.

Nasi zawodnicy zdobyli drugie miejsce, więc tym bardziej mamy powody do radości – mówi Tomasz Cieślicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. – Bardzo cieszymy się, że w tych trudnych czasach udało nam się przeprowadzić ten turniej. Przyjechało do Krynicy 14 zespołów z całej Polski, wszystko przebiegało w bezpiecznych warunkach, wszyscy wyjeżdżają szczęśliwi, zadowoleni. Dzieciaki z uśmiechem na twarzach, trenerzy zadowoleni pod kątem sportowym, można powiedzieć, że to takie mini mistrzostwa Polski tej kategorii wiekowej, ponieważ praktycznie poza dwiema śląskimi drużynami, przyjechała cała czołówka polskiego hokeja. Mamy nadzieję, że do zobaczenia ze wszystkimi tymi drużynami, a może jeszcze większą ilością w przyszłym roku – dodaje Tomasz Cieślicki.

Młodzi zawodnicy, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na hali lodowej w Krynicy, nie kryli radości. – Fajnie, że taki turniej się odbył, ja zostałem najlepszym obrońcą zawodów, a moja drużyna zajęła czwarte miejsce – mówi Leon z Tychów. – My zajęliśmy drugie miejsce, to dla nas duży sukces, bo poziom był bardzo wysoki – dodaje Oskar z UKS KTH Krynica, który trenuje hokej już od 6 lat.

Oprócz emocji sportowych nie mogło zabraknąć również wizyty Mikołaja… na łyżwach, który rozdał prezenty wszystkim zawodnikom. W części artystycznej na lodzie zaprezentowała się grupa łyżwiarzy z klubu KŁF Biellmann Krynica-Zdrój, a muzycznych emocji dostarczyła młodzież ze Studia Wokalnego i Rehabilitacji Głosu – Moniki Dubel.

Posłuchaj:
Tomasz Cieślicki
Uczestnicy
Marek Jaśkiewicz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN