Łatwa wygrana tarnowskich koszykarek [ZDJĘCIA]

22.02.2019

Kolejną wygraną zapisują na swoim koncie koszykarki Pałacu Młodzieży BeCompleat Tarnów. Zespół trenera Pawła Michalika pokonał najlepszą po rundzie zasadniczej drugiej ligi drużynę grupy śląskiej RMKS Rybnik 79:47.

Od pierwszych minut na parkiecie w tym spotkaniu dominowały tarnowianki. Rywalki miały problemy ze skutecznością, a także popełniały dużo błędów w ataku i obronie. Gospodynie niezwykle skuteczne zbudowały sporą bo 18 punktową przewagę przed przerwą. Po zmianie stron tarnowianki punktowały, zaś rybniczanki dopiero w połowie trzeciej kwarty zaczęły trafiać. W ostatniej odsłonie tego meczu znów gospodynie powiększyły przewagę, trafiając punkty spod kosza a także z dystansu.

Punkty dla tarnowskiej drużyny zdobyły: Malaga 17, Kuraś 14, Wilk 12, Liszka 11, Kłosowicz 9, Sajdak 8, Maksymowicz 4 oraz Stachura i Węglarz po 2