Łukasz Budziłek gościem „Wieczoru na luuuzie”! Do zgarnięcia nagrody!

12.10.2021

Bohater ostatnich spotkań w Bruk-Bet Termalice Nieciecza – Łukasz Budziłek będzie gościem dzisiejszej audycji „Wieczór na luuuzie”.

Budziłek to wychowanek GKS-u Bełchatów. Bramkarz od sezonu 2018/2019 występuje w barwach „Słoni” z Niecieczy. W tym sezonie większość meczowego czasu spędził na ławce rezerwowych. To się zmieniło gdy trener Mariusz Lewandowski dał mu szansę w meczu pucharowym ze Śląskiem Wrocław. Bruk-Bet niespodziewanie wygrał we Wrocławiu 1:0, a bohaterem spotkania został właśnie Łukasz Budziłek. 30- latek zanotował kilka niesamowitych interwencji co zaowocowało awansem „Słoni” do kolejnej rundy rozgrywek.

Po takim występie trener Lewandowski nie mógł przejść obojętnie obok Łukasza i dał mu szansę w dwóch ostatnich spotkaniach PKO BP Ekstraklasy (zwycięstwo z Górnikiem Zabrze i remis z Radomiakiem Radom). Budziłek w obu spotkaniach zaprezentował się bardzo solidnie i zdobył uznanie wśród kibiców Bruk-Betu Termaliki.

Czy planuje odstąpić miejsce w składzie? Jakie ryby lubi łowić najbardziej? Kto jest jego ulubionym piłkarzem? Na te i inne pytania Łukasz Budziłek odpowie już dziś w kolejnej audycji „Wieczoru na luuuzie” na antenach radia RDN.

Podczas audycji można będzie zgarnąć pluszowe słonie, które do studia przywiezie Łukasz Budziłek!

Początek o godzinie 20:00!

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Aleksandra Sternik
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN